Yapmak istediğiniz işlemi seçin

 Siparişiniz kargo firmasına teslim edilmeden önce, “Siparişimi iptal etmek istiyorum” seçeneğindeki formda, iptal etmek istediğiniz siparişinize ait bilgileri girerek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yönteminize göre, siparişiniz işleme alınmış ise siparişiniz iptal edilecek ve geri ödeme hemen yapılacaktır. Kargo firmasına teslim edilmiş siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiyse siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz siparişinizi “Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum” seçeneğindeki form üzerinden siparişinize ait bilgileri girerek iade sürecini başlatabilirsiniz.

 İptal işlemini tamamladığınızda, eğer ödeme yaptıysanız iadeniz online olarak hemen Kredi/Banka Kartınıza-Hesabınıza tamamen yapılır ve e-posta yolu ile bilgilendirilirsiniz. Kredi/Banka Kartınıza yapılan iadelerin hesabınıza yansıması bankaların prosedürlerine göre 7-15 iş gününü bulabilmektedir. Ödemenizi taksitli olarak yaptıysanız iadeniz her ay kartınıza taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Bu süreç tamamen bankaların prosedürleri ile ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

 dut.com.tr’den satın aldığınız bir ürünü kullanılmamış olması kaydı ile otuz (30) gün içerisinde, “Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum” seçeneğindeki formda değiştirmek istediğiniz ürünlere ait bilgileri girerek değişim talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilecek ve değişim süreci ile ilgili destek sağlanacaktır.

 Değişim işlemlerinde ürünleri size bildirilecek olan anlaşmalı kargo firması dışında bir firma ile göndermeniz durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

 dut.com.tr’den satın aldığınız bir ürünü kullanılmamış olması kaydı ile otuz (30) gün içerisinde, “Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum” seçeneğindeki formda iade etmek istediğiniz ürünlere ait bilgileri girerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilecek ve iade süreci ile ilgili destek sağlanacaktır.

 İade işlemlerinde ürünleri size bildirilecek olan anlaşmalı kargo firması dışında bir firma ile göndermeniz durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

 İade işlemlerini tamamladığınız ürünler bize ulaştığında, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve iadeniz onaylandığında ürünlerin bedeli online olarak hemen Kredi/Banka Kartınıza-Hesabınıza tamamen yapılır ve e-posta yolu ile bilgilendirilirsiniz. Kredi/Banka Kartınıza yapılan iadelerin hesabınıza yansıması bankaların prosedürlerine göre 7-15 iş gününü bulabilmektedir. Ödemenizi taksitli olarak yaptıysanız iadeniz her ay kartınıza taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Bu süreç tamamen bankaların prosedürleri ile ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

İade veya değişimini yapmak istediğiniz ürünlerin orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sebebi ile herhangi bir zarar görmemiş olması koşulu ile fatura tarihinden itibaren otuz (30) gün içerisinde dut.com.tr üzerinden yapılacak iade/değişim talebi ve yönergeleri doğrultusunda iade ve değişimi yapılabilir. İade veya değişim talebi ile bize gönderdiğiniz ürünler inceleme sürecinin ardından gerekli koşullara uygun ise talebiniz onaylanacaktır. Bu inceleme süreci, ürünler bize ulaştıktan sonra ortalama iki (2) iş günüdür.
*dut.com.tr internet sitesindeki iade ve değişim talep formları doldurulmadan ve ilgili yönergeler doğrultusunda yapılmayan iade ve değişim taleplerinde sorumluluk kabul edilemeyecek ve geri ödemesi gerçekleştirilemeyecektir.