babyshop2-home-pic4

Hakkımızda

 

     Dut, çocukları kaliteli ve doğal oyuncaklarla buluşturma amacıyla 2017 yılında yüzde yüz yerli sermaye ve tasarımlarla ahşap oyuncak üretmeye başladı. Çocukları en güzel anlarında doğadan kopmadan, güvenle eğlenebilecekleri kaliteli oyuncaklarla buluştururken aynı zamanda doğayı da koruyarak hem bu sorumluluk bilincini onlara da aşılamak hem de onlara daha yaşanılabilir bir dünya bırakarak onların sadece bugünlerine değil, yarınlarına da dokunmak istedik. Yalnızca sürdürülebilir ormanlardan sağlanan ahşaplarla üretim yapıyoruz ve sosyal sorumluluk projelerimizle doğa için çalışıyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda, ilk günkü heyecan ve motivasyonumuzla, doğadan ve çocuklardan ilham alarak üretmeye devam ediyoruz. Bu yolculuğumuzda Dut.com.tr online alışveriş sitemizde sizlerle buluştuk.

 2022 yılında içimizdeki ışıltıyı sizinle de paylaşmak için yeni bir sektörde yeni markamız Angel Material ile karşınıza çıktık ve birbirinden şık takı ve mücevherlerimizle tarzınıza ışıltımızı katmaya başladık.

 2023 Yılına geldiğimizde ise evcil hayvanlarımızı ve bizi yaşam alanlarımızda aynı doğallıkla buluşturmak için yola ilk çıktığımızda bizi besleyen ihamla ve heyecanla furrywood markasını kurduk.

 Özenle hazırladığımız ürünlerimizi yıllardır ülkemizde ve dünyada çocuklarımıza, sizlere ve evcil dostlarımıza ulaştırmanın gururu heyecanımızı beslemeye devam ediyor.

 Bu yolculukta bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

 Tüm Dut çalışanlarından sevgilerle…